تبلیغات
عصر جدید - ارسال کارت پستال واقعی با ایفون
تاریخ : دوشنبه 18 مهر 1390 | 04:42 ب.ظ | نویسنده : saeed A

 

شما برای دوستان و آشنایان کارت پستال می فرستید؟ شاید با وجود ایمیل و اینترنت ارسال کارت پستال به نظر عجیب بیاید اما همچنان زیبایی و ارزش خودش را دارد. اپلیکیشن Cards نام جدیدترین اپلیکشن اپل است که در کنفرانس آخرش معرفی شد.

کار این اپلیکیشن درست کردن کارت پستال های متفاوت است. با استفاده از قالب های از پیش آماده متعدد و متن و عکس های خودتان می توانید کارت پستال های زیبا و متنوعی درست کنید. اما این تازه یک طرف ماجرا است.

نکته اصلی در اینجاست که اپل این کارت ها را برای شما چاپ کرده! در پاکت قرار داده و برای فرد مورد نظر شما پست میکند، و هنگامی که کارت به مقصد برسد شما دلیوری آن را روی آیفونتان مشاهده میکنید. باورتان می شود؟

شما میتوانید از بین بیست و یک قالب آمده ای که برای کارت پستالتان در نظر گرفته شده است یکی را انتخاب کنید و برای چاپ و ارسال هر یک از آنها تنها مبلغ 2.99$ برای آمریکا و 4.99$ برای دیگر نقاط دنیا به اپل بپردازید. این اپلیکیشن از 12 اکتبر در دسترس عموم قرار میگیرد.

این نکته که آیا فرستادن این کارت ها مختص تمام کشور ها است یا تنها کشورهای خاصی تحت پوشش این طرح قرار میگیرند، سوالی است که تا به حال به آن جوابی داده نشده. با این وجود اگر آن را گرفتید می توانید یک کارت پستال به ایران هم بفرستید تا ببینید برای ایران هم ارسال می شود یا نه؟